Календар «Літературний простір Марганця». Олександр Багаутдінов

1 вересня 2021 року святкує свій ювілейний день народження Олександр Миколайович Багаутдінов. Олександр Миколайович відомій в місті не тільки як талановитий поет, багато хто його знає і як успішного актора, ведучого багатьох міських заходів та вчителя.

1 вересня 1976 року в родині Багаутдінових народився малюк Олександр. Як єдина дитина в родині, хлопчик ріс і виховувався у великій батьківській любові, тому і характер у нього сформувався спокійний, поступливий, добродушний.

Освіту, як і більшість радянських дітей, Олександр отримав у дитячому садку, перші три класи навчався в СШ № 10, а дев’ятий закінчив в СШ № 9. У 1995 році став випускником Марганецького гірничого технікуму, отримав кваліфікацію електромеханіка. До роботи стати не прийшлося так, як був призваний на службу до армії.

Півтора роки служби (1995-1996 рр.) промайнули як один день. І ось знову рідна домівка. Трішки відпочивши, Олександр 1 березня 1997 року пішов на роботу – підземним електрослюсарем на шахту.

У 2013 році він пішов з шахти, маючи за плечима 16 років підземного стажу.

Паралельно з роботою на шахті Олександр навчався заочно на філологічному факультеті Запорізького національного університету (2005-2011). По закінченню отримав спеціалізацію магістра філології, викладач російської мови та літератури та англійської мови.

1 вересня 2013 року Олександр Миколайович Багаутдінов провів свій перший урок у НВК Ліцей № 10.

Окрім роботи, в житті Олександра завжди було місце «святу душі» – великому захопленню художньою самодіяльністю. У Будинку культури гірників він брав участь в команді КВН, в конкурсах «Дерзайте – вы талантливы!» і «Мистер Комбинат».

В даний час він – один з ведучих акторів театру «ВІЗ і К°» в клубі «Дніпро», керівником і режисером якого є заслужений працівник культури України, почесний громадянин Марганця Валентина Зозуля.

Що стосується поезії, то для Олександра Миколайовича вона становить цілий світ. Він стверджує: «Поезія – це спроба передати словами і красу світу, що нас оточує, і особистого, внутрішнього стану. В письменництві задоволення приносить сам процес».

Багато його віршів є в краєзнавчому фонді Марганецької бібліотеки. Його поетичні твори увійшли до збірок віршів поетів м. Марганця “Город серебристых тополей” (2005) та “Краю мій лелечий” (2009).

Щиро вітаємо Олександра Миколайовича з днем народження! Бажаємо його міцного здоров’я, усіх життєвих радощів, невичерпного творчого натхнення та успіхів в його професійній та творчій діяльності!

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: