Календар «Літературний простір Марганця». Володимир Сіромашенко

17 червня відзначає свій день народження корінний марганчанин Сіромашенко Володимир Сергійович, відомий в місті співак, музикант, культурний діяч, соліст клубу “Дніпро”, ветеран праці Марганецького гірничо-збагачувального комбінату та просто надзвичайно життєрадісна та талановита людина.

Із самого раннього дитинства Володя відчув потяг до музики, а вже в 10 років він опанував гру на бояні. І під час роботи на Грушівському кар’єрі, і в армії музика продовжувала жити з Володимиром Сергійовичем завжди. Під час служби в армії співав в народному хорі. В технікумі він грав в духовому оркестрі. Згодом закінчив Київський інститут культури ім. Корнійчука по спеціальності “хоровий диригент академічного хору”.

Трудова діяльність Володимира Сіромашенка в сфері культури розгорнулася по завершенню інституту. Спочатку він працював художнім керівником у Виводівському сільському клубі, пізніше став директором Покровського будинку культури. Повернувшись у Марганець, зайняв посаду завідувача культмасовим сектором в Палаці культури. З 1973 по 1977 роки Володимир Сергійович був директором кінотеатру “Дніпро”.

Колектив Марганецької міської бібліотеки щиро вітає Володимира Сергійовича Сіромашенко з днем народження! Бажає йому, щоб в житті все йшло, як по нотах! Нехай в Вашому житті звучать тільки радісні і веселі мелодії! Високих нот Вам і успіхів, величезного натхнення, чудового настрою і самопочуття! Нехай завжди гріє сонце, радують близькі та рідні, а натхнення черпається звідусіль! З днем народження!

Підготували бібліотекарка ЦМБ О.О.Середіна, пр. бібліограф ЦБС О.В.Забенько

Стаття про В.С.Сіромашенка

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: