Книжкові подарунки бібліотекам

Найкращий подарунок – книга! Дуже приємно отримувати такий подарунок і бібліотеці.

З книжковими подарунками для бібліотеки завітав постійний читач, заступник начальника Марганецького бюро правової допомоги, один з організаторів клубу “Правовий захист” Сергій Олександрович Рубан. Він подарував для Марганецької бібліотеки книги зі своєї домашньої бібліотеки, а для міської бібліотеки для дітей – дитячі збірочки “Зимова казка”. Читачі бібліотеки знають Сергія Олександровича як талановитого поета. В минулому році побачили світ дві поетичні збірки: “Відчути душею” та дитяча книга-розмальовка “Зимова казка”.

Щиро подарувала книги з домашньої бібліотеки відома марганецька поетеса, член Марганецького міського літературного об’єднання “Віра” Любов Василівна Лопатюк. В краєзнавчому фонді Марганецької центральної міської бібліотеки є всі три її власні видання: “Чарівне натхнення”, “Источник”, “Боян”. Їх Любов Василівна також подарувала бібліотеці.

Нові книги в бібліотеці – це завжди радість і для бібліотекарів, і для читачів! Щиро дякуємо всім, хто ділиться своїми книжками з читачами марганецьких бібліотек. 

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: