В Україні створили унікальну бібліотеку книжкових відеооглядів

В Україні вперше створюють бібліотеку книжкових відеооглядів. Ця соціальна ініціатива за підтримки Українського культурного фонду спрямована підвищити рівень читання в країні, а ще розвіяти міф про те, що сучасна паперова література вже не є актуальною.

Бібліотека книжкових відеооглядів з'явилася в Україні | Стайлер

Проєкт передбачає зйомку відеороликів, які формують цикл з оглядом книжкових новинок, розмов з авторами, відгуків на книги та дискусій навколо них.

Онлайн бібліотеку книжкових відеооглядів створили на YouTube. У роликах, розміщених на каналі, глядач отримує інформацію про книгу, автора, стислий сюжет, акцент на читацькій аудиторії – кому вона буде цікава та інші унікальні відомості.

«Соціальна ініціатива має на меті надання чесної та стислої інформації про видання і забезпечення доступу до бібліотеки книжкових рев’ю у будь-який час, як сучасних українських авторів, так і видатних авторів світової літератури», — кажуть організатори.

За їхніми словами, потреба в організації великої кількості нової літератури в зручній та сучасній для читача формі існувала давно. Кількість вітчизняної україномовної та зарубіжної літератури постійно зростає. Це, звичайно, позитивний процес, який потребує нових викликів.

Огляди знімають лідери думок, представники видавництв, активісти, журналісти, інші автори та книголюби. Долучитися до соціальної ініціативи та надіслати свій відгук на fabulapin@gmail.com може кожен охочий.

Таким чином канал стає платформою для того, аби читач зміг поділитися своїми враженнями, а ще формує потужну спільному книголюбів.

ОНЛАЙН БІБЛІОТЕКА КНИЖКОВИХ ВІДЕООГЛЯДІВ https://www.youtube.com/channel/UCwxW38_L8gMPhW7urHQ2vAg/videos?view_as=subscriber

За матеріалами: https://styler.rbc.ua/

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: