Зустріч бібліотекарів з лікарем-епідеміологом

17 червня 2020 року відбулася зустріч колективу центральної міської бібліотеки з лікарем-епідеміологом, завідувачкою відділу епідеміологічних досліджень Любов’ю Олександрівною Мінгараєвою.

Вона розповіла про поширення коронавірусу Covid-19 в світі, Україні, рідному Марганці, підкреслила важливість індивідуального захисту кожної людини від цього вірусу, дотримання марганчанами маскового режиму в місцях масового скупчення людей. У кожного працівника бібліотек нашого міста потрібна наявність достатнього запасу засобів індивідуального захисту та їх використання, наявність рідкого мила, антисептиків, паперових рушників. Потрібно проводити вологе прибирання місць найбільшого скупчення читачів, дезінфекція поверхонь, з якими контактують користувачі. Відстань між читачами, які обирають книги на абонементі, повинна становити не менше 1,5 м.

При проведенні заходів відвідувачі повинні перебувати в респіраторах або захисних масках, що покривають рот та ніс протягом всього часу. Дозволяється одночасне перебування відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 м2 загальної площі. Централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок здійснюється в окремі контейнери/урни з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією тощо. 

Любов Олександрівна відповіла на запитання, з якими до неї звернулися співробітники бібліотеки. Дякуємо Л.О.Мінгараєвій за зустріч, спілкування і бажаємо їй здоров’я, терпіння і сил для проведення превентивних заходів задля попередження захворюваності на коронавірус.

Л.Пономарьова, директор ЦБС

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: