До Дня Європи в Україні

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

Різні святкові заходи проходять і в бібліотеках, щоб показати українцям, що вступ до Європейського Союзу – це дуже потрібний крок для нашої країни. 

В Марганецькій центральній міській бібліотеці продовжує діяти Пункт європейської інформації “Все про Європу”

Щороку в бібліотеці урочисто та святково відзначається ця подія. Проте цього року через пандемію та карантинні обмеження бібліотека не має змоги організовувати публічні зустрічі для відзначення Дня Європи в Україні для своєї громади. 

У читальному залі Марганецької центральної міської бібліотеки створено виставку-подорож «Подорожуємо Європою», яка дає можливість ознайомитись із країнами Європи, їх культурою, традиціями, столицями, прапорами та мовою.

Більше інформації шукайте

на блогі Пункту європейської інформації “Все про Європу” 

http://punkt-eu.blogspot.com/

Наступний запис
Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: