День науки в Україні

16 травня – День науки в Україні. Україна є державою з високим рівнем освіти і науки. Науковий потенціал в Україні вважається одним з найкращих в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних областях науки. НАН України – Національна Академія Наук України, була заснована 27-го листопада 1918-го року.

    Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство прогресує, пройшовши шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у незалежній Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» День науки був встановлений згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року.

    У 2020 році День науки в Україні припадає на 16 травня. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на які покладаємо великі сподівання.

У цей день бібліотекарі читальної зали Марганецької центральної міської бібліотеки підготували тематичний відкритий перегляд «Нехай не згасне світ науки». Матеріали, які представлені на виставці, висвітлюють сучасний стан і перспективи розвитку науки та вищої освіти в Україні, основи наукових досліджень, інформацію про найкращих освітян та науковців України, наведено основні відомості про сутність науки як виду людської діяльності, функції науки та її галузі, виникнення науки й основні етапи її історичного розвитку.

Щиро вітаємо науковців зі святом творчої праці – Днем науки! Бажаємо всім науково-педагогічним працівникам, ученим, молодим науковим дослідникам міцного здоров’я, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку!

Попередній запис
Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: