Побачення зі книгами Юрія Третяка

14 лютого  в надзвичайний день – День Святого Валентина – Міжнародний день закоханих в центральній міській бібліотеці відбулась презентація двох чарівних книжок «Нет у любви конца и края» та «Золотая лестница» видатного марганецького поета, виконавця, музиканта, соліста міських концертів, учасника вокального шоу X-фактор – Юрія Тимофійовича  Третяка

Презентація називалась “Побачення з книгою”. Ведуча заходу О.В.Рак розповіла про творчий шлях Юрія Тимофійовича, зробила огляд презентованих видань.

На зустріч з поетом були запрошені учні 11-го класу середньої школи №2 та  шанувальники його поезії Л.В.Лопатюк – марганецька поетеса, член літературного об’єднання «Віра», та В.Г.Онуфрієнко – поет, член літературного об’єднання «Віра». Поети читали вірші, які ввійшли до поетичних збірок автора та вітали з виходом його перших книжок.

Сам автор та виконавець читав свої вірші, спілкувався з молоддю, співав відомі пісні на баяні та розповідав про своє життя та творчість, яка займає головне місце в його житті.

Своїми враження щодо поетичної творчості Юрія Третяка з присутніми поділилася директор Марганецької міської ЦБС Л.В. Пономарьова.

Зустріч відбулась у теплій атмосфері, діти мали змогу поспілкуватися віч-на-віч з позитивним автором, адже тема кохання дуже близька для молоді. Наприкінці презентації було зроблене колективне фото з усіма присутніми.

Захід підготувала та провела бібліотекар О.В. Рак. За ноутбуком працювала бібліотекар В.В. Фіалковська, слайд-презентацію підготувала С.О.Рубан.
 

Підготувала Олена Рак, бібліотекар ЦМБ.

Фото – Тетяна Мархасіна, бібліотекар ЦМБ.

Попередній запис
Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: