Ланцюг єдності в День соборності України

22 січня 1919 року збулась одвічна мрія Українців про возз’єднання українських земель в єдиній Соборній Україні — відбувся Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Рівно на рік раніше — 22 січня 1918 — було проголошено Першу Незалежність України. Століттями розірваний український народ визволився з неволі — Наддніпрянська Україна вийшла з Російської Імперії, а Західна Україна — з Австро-Угорської Імперії — і возз’єднались Українці на своїй землі в єдиній Соборній Україні.

22 січня є справжнім Днем Соборності України! Возз’єднатися в “живий ланцюг” єдності цього дня вийшли і марганчани. На вулиці Єдності марганчани створили довгий “живий ланцюг”. До цієї ініціативи приєдналися і працівники Марганецької міської централізованої бібліотечної системи.

Бібліотекарі Марганецької центральної міської бібліотеки та Марганецької міської бібліотеки для дітей стали частиною національного єднання марганчан у віковічному прагненні українців створити квітучу, міцну, соборну, єдину та неподільну Україну!

Підготувала Ольга Забенько,

пр. бібліограф ЦБС

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: