Зустріч з художником-акварелістом Іваном Барнашем

“Якщо вам скажуть, що природа нашого краю нецікава і некрасива, – не вірте, це неправда.

Варто лише уважно поглянути під ноги та навкруги, як ви побачите неосяжний загадковий світ дивовижних рослин”

Іван Барнаш

Художники – це люди  з особливим світобаченням. Вони так вміють втілити неосяжну, незбагнену навколишню красу у витворах мистецтва, що зрозуміти її можна тільки серцем. Тільки заглиблюючись в таїну зображувального мистецтва та доторкаючись до тонкої душі митця, ми можемо відчути те величне та надсвідоме, що дається в цьому світі далеко не кожному.

Така магія мистецтва властива творчості марганецького самодіяльного художника Івана Барнаша. Його картини не можна просто побачити, їх важливо відчути та пропустити через свою чуттєву сутність. Мабуть, тому його твори найперше захоплюють та вражають тонких чутливих людей.

Пізнати глибинь зображувальних творів Івана Олександровича забажали учні, викладачі, бібліотекар Марганецького професійного ліцею.

Щирий та відвертий, безмежно на навічно закоханий в красу рідного краю, Іван Барнаш радо відкрив свої таємниці присутнім на зустрічі в Марганецькій центральній міській бібліотеці, що відбулася 17 січня 2020 року, під назвою “Пейзажні мелодії Івана Барнаша”.

На зустрічі з художником-акварелістом та знаним краєзнавцем Іваном Барнашем гості в бібліотеці дізналися, як створювалися картини, що надихало Івана Олександровича на написання його витворів, як відбувається процес малювання, які тонкощі існують при зображенні природи різними техніками малювання. А ще художник не міг не поділитися з присутніми своїм захопленням чаруючим світом рослин нашого краю. Іван Барнаш подарував присутнім репродукції своїм картин, також його улюблені вірші, написані каліграфічним почерком митця за допомогою пір’яної ручки.

Місто Марганець славиться багатьма талановитими непересічними земляками. Гордістю міста є й Іван Барнаш. Своїми розповідями він захоплює та надихає, розкриває своє магічне світобачення.

Підготувала Ольга Забенько, пр. бібліограф ЦБС

Фото – Вікторія Фіалковська, бібліотекар ЦМБ

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: