Перший номер журналу “Марганчани”

В грудні 2019 року в Марганці вийшов друком перший номер щорічного журналу “Марганчани”. Ідея створення такого видання належить міському головій м. Марганця Олені Жадько.

Журнал має на меті розповідати про успішних марганчан, щоб надихати інших і мотивувати інших на нові звершення і досягнення.

Перший випуск знайомить читачів з історіями успіху Дмитра Скалозубова, Анжеліки Гирич, Катерини Чуб, Анастасії та Дмитра Куренів, Ніни Нетюхайло, Володимира Осьмінкіна, Тетяни Нанаєвої, Івана Кравчука, Тетяни Рубіновської, Ніни Скоробагатько, Дмитра Хлєбнікова, Івана Влада, подружжів Косових та Вітьків. Також до журналу увійшли публікації про святкові заходи, що відбувалися протягом року, та переможців он-лайн голосувань ДНЗ «Буратіно» і салони краси «Пудра» і «Таміла».

Над створенням журналу працювала креативна група міської ради, до складу якої увійшли журналісти, педагоги, дизайнери, фотографи та інші творчі особистості міста.

Запитуйте журнал “Марганчани” в Марганецькій центральній міській бібліотеці та в Марганецькій міській бібліотеці для дітей!

Наступний запис
Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: