Бібліотекарі вітають з Днем вчителя

Одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери завжди було і залишається улюбленим нами ще зі шкільних часів День вчителя.

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день залишатися при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

З нагоди свята  колектив центральної міської бібліотеки ім. М.Островського не залишився осторонь і  привітав своїх друзів-партнерів з цим чудовим святом.

Найщиріші  привітання отримала Тамара Іванівна Єгорова – заслужений вчитель України, відмінник народної освіти, філолог, почесний громадянин м. Марганця, перший директор СШ № 10, головний помічник-консультант марганецьких поетів.

З побажаннями мудрості, молодості душі, креативності, величезної енергії, доброти та пошани від учнів та батьків, працівники ЦМБ ім. М.Островського привітали колектив ПМШ № 11 на чолі з директором Гуськовою Ольгою Миколаївною.


Від душі побажали колективу ЗОШ № 12, на чолі з директором Галко Оленою Федорівною, бути кращими і найулюбленішими вчителями для своїх учнів, внутрішньої сили і гармонії, а також радості і щастя та відкритості душі. 

Особливі слова привітання отримав педагогічний колектив марганецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови на чолі з директором Мулик Мариною Анатоліївною.

Підготували С.О.Рубан і В.В.Фіалковська

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: