Знайомство з бібліотекою ім. М. Островського

Традиційно на початку кожного нового навчального року бібліотека проводить екскурсії для учнів старших класів. Цьогоріч першими завітали познайомитися з бібліотекою учні ЗОШ №12 (вчитель Т.П.Колпак).

Ведуча заходу, бібліотекар юнацького абонементу бібліотеки ім. М. Островського В.В.Жданова розповіла не тільки про центральну міську бібліотеку ім. М. Островського. Спочатку вона здійснила невеликий екскурс в історію виникнення бібліотек. А вона сягає початку розвитку людства. Історія знає чимало дивовижних старовинних бібліотек. А багато таємниць бібліотек видатних історичних діячів не розгадано і понині.

В Україні існує багато різних бібліотек. Сьогодні на вимогу сучасності бібліотеки – це не звичайні книгозбірні, це потужні інформаційні та інтелектуальні центри. Окрім традиційних функцій, бібліотеки сьогодні виконують безліч нових. На вимогу користувачів бібліотекарі стали не тільки провідниками в книжковому світі, а ще й помічниками в світі інновацій та інформаційних технологій.

Про все це, а також більш детальніше про історію створення та послуги Марганецької бібліотеки ім. М. Островського розповіла ведуча заходу для присутніх старшокласників ЗОШ №12. Доповнили захід відео- та фотоматеріали, які підготувала провідний бібліограф ЦБС О.В.Забенько.

Наприкінці заходу бібліотечні працівники запросили всіх присутніх записатися до бібліотеки ім. М. Островського та скористатися всіма її послугами. А з будь-якими побажаннями та запитаннями ви завжди можете звернутися за електронною адресою бібліотеки: biblioteka-ost@i.ua

Публікацію підготувала Ольга Забенько,

пр. бібліограф ЦБС

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: