Ніч в Марганецькому музеї

18 травня відзначається Міжнародний день музеїв.  Вже традиційно до цього дня в більшості музеїв світу проходить акція “Ніч в музеї”. Вночі музеї відчиняють свої двері для відвідувачів. Основна мета акції — показати ресурс, можливості, потенціал сучасних музеїв, залучити до музеїв молодь.

Цьогоріч в Марганецькому краєзнавчому музеї вперше проходила акція “Ніч в музеї”. Незважаючи на досить пізній час, до музею завітало багато відвідувачів. 18 травня о 23 годині розпочався квест з історії Марганця. Відвідувачі уважно і зацікавлено виконували завдання квесту. По завершенню квесту директорка музею Ірина Ткач нагородила найкращих учасників подарунками.

В розпал музейної ночі відвідувачі мали змогу здійснити віртуальну подорож найцікавішими музеями світу. Бібліотекар центральної бібліотеки ім.М.Островського Світлана Рубан та провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько допомогли відвідувачам поринути в світ дивовижних музейних колекцій світових музеїв: Паризького Лувру, Каїрського музею в Єгипті, Британського музею в Лондоні, музею “Метрополітен” в Нью-Йорку, музею “Прадо” в Мадриді та музеїв держави-анклаву Ватикану. 

Кажуть, що вночі музейні експонати оживають. Чи це так – можуть розказати відвідувачі ночі в Марганецькому музеї. Та в самому музеї цієї ночі було людно та жваво. І зовсім не до сну, коли є можливість цікаво та корисно провести час, показати свої знання з історії міста та збагатитись новими.

Ольга Забенько,

провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: