Літературні варіації «Жінки в долі Тараса Шевченка»

 У літературі кожного народу серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко.

Картинки по запросу шевченко

 В цьому році весь український народ відзначає 205-у річницю його народження. Тож цій знаменній даті в ЦМБ ім. М.Островського були присвячені літературні варіації «Жінки в долі Тараса Шевченка».

 Поет, крім усього, що стосується його геніальності, був ще й просто людиною, якій  притаманне все людське. Любов для нього була наймогутнішим і найсвітлішим стимулом до життя. Будучи емоційною і чутливою натурою, Шевченко, як і кожен поет закохувався часто. Однак лиха недоля переслідувала його все життя, не даючи йому щастя в шлюбі, у любові з дружиною, про яку мріяв, особливо в останні роки життя.

 То хто ж вони були, ті музи, які надихали поета на творчість, які давали йому втіху і навівали смуток, які любили його, яких любив він? Саме про все це ведуча заходу Вікторія Жданова, бібліотекар юнацького абонементу, розповіла учням 10-х класів ПМШ №11. Захід супроводжувався презентацією та уривками з фільмів про життя Тараса Шевченка, які підготувала провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько. Бібліотекарем читального залу Вікторією Фіалковською була оформлена книжкова виставка «Душа української нації».

Вікторія Жданова, бібліотекар

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: