До 75-річчя визволення м.Марганця

  4 лютого 2019 року в ЦМБ ім. М.Островського пройшов урок пам’яті «Війна далеко, але пам’ять з нами  на кожнім кроці, в кожнім із сердець» присвячений 75-й річниці визволення Марганця від нацистів.

 Чим далі в минуле відходять суворі події війни 1939-1945рр. тим значиміше постає подвиг тих, хто сьогодні не з нами, хто загинув у ту грізну добу. Їх імена навіки залишаться в історії країни, в наших спогадах. Пам’ять людська нетлінна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні воїни та їх нащадки.

 На урок пам’яті були запрошені учні професійного ліцею. Підготувала і провела захід бібліотекар Вікторія Фіалковська, яка розповіла присутнім про перші дні війни в нашому місті і про довгоочікуваний день визволення, а також  представила почесних гостей заходу: представників Ради ветеранів війни та праці. Перед присутніми виступив полковник, почесний ветеран України, ветеран військової служби Віталій Іванович Чупкін. Про партизанський рух в м. Марганці змістовно розповів Анатолій Семенович Степанов, полковник, член президії міської Ради ветеранів війни та праці, кандидат історичних наук.

 У виконанні вокального ансамблю «Бойові подруги», який дії при міській Раді ветеранів війни та праці (худ. керівник Людмила Миколаївна Топчій, муз.керівник Микола Дмитрович Швидкий) пролунали твори героїко-воєнної тематики. Мультимедійне оформлення заходу забезпечила  провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько. До заходу була підготовлена і оформлена бібліотечна виставка «Місто пам’ятає подвиг своїх визволителів».

  6 лютого колектив Марганецької міської ЦБС взяв участь у покладанні квітів до меморіалу «Вічний вогонь».

 З кожним днем учасників. свідків подій Великої війни залишається все менше, тому ми цінуємо кожне слово, кожен спогад ветеранів про свій слід в історії Вітчизни.

Вікторія Фіалковська, бібліотекар

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: