Бібліотеки в соціальних мережах: створення іміджу та популяризація читання

 3 грудня 2018 року в ЦМБ ім. М.Островського відбувся «круглий стіл» для фахівців ЦБС «Бібліотеки в соціальних мережах: створення іміджу та популяризація читання.

 Відкрила захід директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова. Про роботу блогу міської бібліотеки для дітей «Книжковий дім по вулиці Садовій» розповіла заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Ю.О.Подобєдова. Методист ЦБС І.О.Кандала говорила про участь ЦМБ ім.М.Островського у регіональному проекті «Електронний каталог». Провідний бібліограф ЦБС О.В.Забенько розказала про участь нашої бібліотеки у регіональному проекті «Портал «ДніпроКультура»: завдання на 2019 рік».

 Також на «круглому столі» виступили В.В.Фіалковська, бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського з темою «Книжкові пам’ятки: як зберігати та популяризувати»; І.В.Дем’янець, провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей розповіла про рекламні ролики для користувачів-дітей; О.Г.Хабун, бібліотекар міської бібліотеки для дітей з темою «Новий крок до сучасного читача: книжкова виставка в медіапросторі»; про популяризацію читання онлайн повідала О.К.Поклонська, бібліотекар БФ№2.

 На завершення директор міської ЦБС Л.В. Пономарьова підвела підсумки «круглого столу», а І.О.Кандала, методист ЦБС надала методичні рекомендації по плануванню роботи бібліотек на 2019 рік.

Інна Кандала, методист ЦБС

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: