Бібліографічний покажчик «Марганецька літературна скарбниця»

В 2018 році місто Марганець відзначало своє 80-річчя. В 1938 році Указом Президії Верховної Ради УРСР населені пункти довкола марганцевих рудників були об’єднані у нове місто – Марганець. В усьому світі місто відомо гірничою справою. Адже вже багато років марганчан видобувають одну з найцінніших гірських порід – марганцеву руду. 

Славиться Марганець в Україні та далеко за її межами своїми талановитими земляками. Особливу когорту славетних марганчан складають письменники. Літературне надбання марганецьких авторів вражає. Це книги на будь-які теми та смаки. Найбільш багатий художній внесок зробили марганецькі поети та прозаїки. Але є і видання істориків, фізиків, дослідників. Щоб розкрити всю велич літературних скарбів марганчан, і був створений цей покажчик.

Бібліографічний покажчик «Марганецька літературна скарбниця» створений для ознайомлення читачів із виданнями марганецький авторів, які представлені в краєзнавчому фонді ЦМБ ім. М. Островського станом на 2018 рік.

Марганецька літературна скарбниця [Текст] : рекомендаційний бібліографічний покажчик/ уклад. О.Забенько. – Марганець: Інтернет-центр ЦМБ ім. М. Островського, 2018. –  20  с.

Рекомендаційний бібліографічний покажчик «Марганецька літературна скарбниця» відображає всю літературу, зберігається в краєзнавчому фонді Марганецької центральної міської бібліотеки ім.М.Островського. Описи книг впорядковані за роками виданнями, починаючи від найновіших. В кінці розміщено іменний покажчик авторів. Покажчик розрахований на широке коло читачів.

Покажчик підготувала та оформила до друку провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС О.В.Забенько.

Цей покажчик відкриє для вас місто Марганець з неочікуваних сторін. Ви зможете відчути дихання міста, його наповненість талантами та творчістю марганчан.

Пропонуємо уважно ознайомитися з виданнями, які входять до покажчику, прочитати багато нового і цікавого. 

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: