Не згасне вогонь пам’яті

  28 жовтня виповнюється 74 роки з дня визволення України від нацистських загарбників.
 Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "вічний вогонь анімація" Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.
   Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

Результат пошуку зображень за запитом "визволення україни від нацистських окупантів"

 Саме до цієї дати бібліотекарем ЦМБ ім.М.Островського Вікторією Фіалковською та бібліотекарем БФ №2 Іриною Мащенко були підготовлені і оформлені книжкові виставки. Користувачі бібліотеки мали змогу познайомитися з історичними подіями, архівними документами та дізнатися про трагічну сторінку історії боротьби українського народу, масовий героїзм, мужність, самовідданість бійців і командирів,  які вистояли і перемогли у жорстокому двобої.

Лідія Мельникова, бібліотекар 

 

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: