Семінар у бібліотеці

 Сьогодні бібліотеки Марганецької міської ЦБС стали в нашому місті не тільки простором для вільного спілкування, самореалізації, освіти і творчості, а й загальнодоступними інформаційно-дозвілевими центрами. Бібліотеки надають доступ усім соціальним групам марганчан до достовірної інформації і знань. Тому бібліотечні працівники постійно упроваджують в практику нові методи, вчаться і підвищують  свою кваліфікацію.

 5 квітня у центральній міській бібліотеці ім. М.Островського був проведений міський семінар для бібліотекарів «Інноваційні форми заходів: організація і технологія проведення».

 Семінар відкрила начальник відділу культури міськвиконкому Буякова О.М., яка розповіла про роботу закладів культури міста на сучасному етапі, підкреслила значущість і змістовність роботи бібліотек Марганецької міської централізованої бібліотечної системи, шкільних бібліотек, бібліотек МГЗК та ін.

 З консультацією «Інноваційні форми заходів у сучасній бібліотеці» виступила директор Марганецької міської ЦБС Пономарьова Л.В.

 З досвідом роботи бібліотек поділилася з колегами: провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей Малікова Ірина Миколаївна, завідуюча бібліотекою Марганецького коледжу державного вищого закладу «НГУ» Капто Олена Миколаївна, бібліотекар державного професійно-технічного навчального закладу «Марганецький професійний ліцей» Ковалевська Наталія Борисівна, бібліотекар міської бібліотеки ім. Островського Жданова Вікторія Василівна.

 З 2018 року усі публічні бібліотеки України переходять на нову міжнародну класифікацію бібліотечних фондів. З роз’ясненням, як це буде проходити на практиці виступила провідний бібліотекар міської бібліотеки ім. М.Островського Мархасіна Тетяна Федорівна.

 А також всі присутні мали змогу познайомитися з творчістю марганецького поета Олександра Генадійовича Самойленка, автором книги “Будем знакомы”. Автор зачитав вірші, які були написані у різні періоди свого життя, в яких згадував молодість, палку любов, гіркоту розлуки.

 Завершився міський семінар бібліотекарів показовим заходом – бібліофреш «Книжковий всесвіт», де з оглядом новинок літератури виступила бібліотекар міської бібліотеки Рубан Світлана Олексіївна.

Лідія Пономарьова,

 директор марганецької міської ЦБС

Попередній запис
Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: