Бібліотечний інформаційний час

 7  березня 2018 року в колективі Марганецької міської ЦБС був проведений бібліотечний інформаційний час «Інформаційно-бібліотечні ресурси: сучасні пріоритети і акценти». Його відкрила директор міської ЦБС Л.В.Пономарьова. Вона привітала бібліотекарів з Міжнародним жіночим днем 8 березня.  Окремо привітала бібліотекаря-ветерана ЦБС, яка працює в читальному залі центральної міської бібліотеки ім.М.Островського, Лідію Радіонівну Мельникову з врученням їй Грамоти міського голови О.А.Жадько з нагоди Міжнародного жіночого дня за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та активну громадську позицію.

 Далі Лідія Віталіївна передала слово бібліотекарю ЦМБ ім.М.Островського В.В.Фіалковській та провідному бібліографу ЦБС О.В.Забенько. Ці спеціалісти 6 березня прийняли участь у роботі обласного семінару-тренінгу «Інформаційно-бібліотечні ресурси: проблеми формування, використання, доступу» який проходив на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія.

Бібліотечні працівники поділились з колегами новим в питаннях комплектування і обробки бібліотечного фонду, інформаційно-бібліотечній роботі, реалізації регіонального проекту «Електронний каталог», обліку та списання бібліотечного фонду, перевірці бібліотечного фонду, порталі «ДніпроКультура» та інші.  Спеціалісти відповіли на всі питання, які задавали  їм колеги.

 На завершення бібліотечного інформаційного часу директор міської ЦБС Л.В. Пономарьова висловила слова подяки колективу ДОУНБ на чолі з директором Надією Миколаївною Тітовою за проведені потрібні та змістовні форми підвищення кваліфікації бібліотечних працівників області і привітала дніпропетровських колег зі святом Весни!

Інна Кандала, методист ЦБС

 

 

Advertisements
Наступний запис
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: