Т.Г.Шевченко. Маловідомі сторінки життя

  У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Т.Г.Шевченко. В цьому році весь український народ відзначає 204-у річницю його народження. І, саме цій знаменній даті 6 березня 2018 року в центральній міській бібліотеці ім. М.Островського  відбувся літературний вечір «Т.Г.Шевченко. Маловідомі сторінки життя» для учнів 10-11 класів ЗОШ №12 та всіх зацікавлених користувачів бібліотеки.

 Більшість біографів-шевченкознавців основну увагу приділяють творчості поета, акцентуючи на роках кріпацтва та заслання. І мало написано про його особисте життя, його кохання. Адже він, крім усього, що стосується його геніальності, був ще й просто людиною, якій притаманне все людське. Тож ведучі заходу Вікторія Жданова, бібліотекар юнацького абонементу та Світлана Рубан, бібліотекар абонементу для дорослих звернули увагу саме на ці маловідомі сторінки життя Тараса Шевченка.

 Хто ж вони були, ті музи, які надихали поета, які давали йому втіху і навівали смуток, які любили його, яких любив він?  Це і Оксана Коваленко, молода полячка Ядвіга Гусиковська, натурщиця Амелія Клодберг, дочка кирилівського священика Феодосія, наймичка Ликерія Полусмак, Ганна Закревська, княжна Варвара Рєпніна й Марія Максимович. Тож саме  про це й розповіли ведучі вечора.

 Захід супроводжувався презентацією та уривками з фільмів про життя Тараса Шевченка, які підготувала провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько.

 До заходу бібліотекарем читального залу Вікторією Фіалковською була оформлена книжкова виставка «Шевченка полум’яне слово на стражі вічності стоїть».

Вікторія Жданова, бібліотекар юнацького абонементу

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: