Нікопольський МЦ з надання БВПД інформує!

  24 лютого 2018 року набирає чинності закон про внесення змін до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб.  Відповідно до вищезазначеного закону: постраждалими учасниками Революції Гідності визнаються особи, які на виконання ЗУ «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), але такі ушкодження не призвели до інвалідності, та звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року.

 Результат пошуку зображень за запитом "учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності"Згідно з внесеними змінами до ст. 12 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» постраждалим «майданівцям» будуть надаватися пільги та інші соціальні гарантії, які встановлені для учасників бойових дій,  однак дія цієї статті не поширюватиметься на осіб, які отримали тілесні ушкодження під час виконання службових обов’язків.

 Постраждалим видаватиметься посвідчення «Постраждалий учасник Революції Гідності». Особам, які мають право на одночасне отримання посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни, учасника війни та постраждалого учасника Революції Гідності, буде видаватися лише одне посвідчення за їхнім вибором.

 За більш детальною інформацією з даного питання та інших правових питань ви можете звернутись до Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, за адресою: м. Нікополь, вул. Івана Богуна, 9, тел. (0566) 68-75-23, (0566) 68-75-40, МТС +380661773774, номер гарячої лінії 0-800-213-103; м. Марганець, вул.. О.Кошового, 4, тел.. (05665) 5-10-06.

В.Л. Чернишов, головний спеціаліст

Нікопольського МЦ з надання БВПД  

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: