Засідання літературного об’єднання “Віра”

 18 січня 2018 року в читальному залі ЦМБ ім. М.Островського відбулося засідання міського літературного об’єднання «Віра». Зимовій порі року, була присвячена перша половина засідання.

 Розпочав засідання голова літературного об’єднання «Віра» М. Смирнов, привітавши всіх присутніх із зимовими святами.  Микола Сергійович ознайомив з ювілеями місцевих поетів 2018 року, а також про проведення днів вшанування пам’яті творчих людей нашого міста, які відійшли у вічність. Було обговорено ряд питань, які потрібно буде вирішити протягом місяця та кварталу.

 Емоційно, душевно, з особливою теплотою і повагою підготувався кожен член літературного об’єднання «Віра» до привітання з Днем народження директора Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьової. Творчими, неординарними, талановитими людьми міста було висловлено багато найтепліших та найщиріших слів в адресу шановної Лідії Віталіївни. 

 Гарний настрій подарував всім присутнім поет, композитор, виконавець Ю.Дагаєв, в його виконанні пролунали пісні «Старый дом», «В середине января». Музичну хвилю підхопив поет, композитор, виконавець Ю.Третяк і подарував всім яскравий, емоційний музичний номер.

 Продовжуючи тему зими поети: В.Обозюк, А.Мельник, Т.Кошкіна, В.Онуфрієнко, В.Сокур, М.Бондаренко та інші зачитали найкращі свої вірші.

 І на завершення засідання познайомилися з творчістю В.Сюріна (бардом Вольдемаром Леоном), в його виконанні пролунали пісні.

 У всіх залишилось відчуття радості і впевненості, що 2018 рік принесе всім тільки позитивний настрій.

Вікторія Фіалковська,

бібліотекар ЦМБ ім. М.Островського

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: