Виробнича нарада

 17 січня 2018 року в колективі Марганецької міської ЦБС відбулася виробнича нарада за підсумками роботи за 2017 рік і планам установ культури на 2018.

 На початку наради колектив ЦБС привітав з 40-річним бібліотечним стажем роботи провідного бібліотекаря бібліотеки для дітей Ірину Миколаївну Малікову. Весь трудовий шлях цього чудового бібліотекаря пов’язаний тільки з однією бібліотекою – дитячою. Колектив ЦБС вітав талановиту людину, бажав їй сили, життєвої енергії, творчого натхнення в роботі.

 На виробничій нараді виступили: директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова; заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Ю.О.Подобєдова; методист ЦБС І.О.Кандала; бібліограф ЦБС О.В.Забенько; провідні бібліотекарі Т.Ф.Мархасіна та І.М.Малікова.

 Директор ЦБС Л.В.Пономарьова підкреслила, що жоден соціальний інститут не може зрівнятися з бібліотекою, діяльність якої спрямована на створення умов вільного, рівноправного і комфортного доступу користувачів марганчан до інформації. Імідж кожної бібліотеки ЦБС залежить від професіоналізму, компетентності, комунікативних та організаторських здібностей бібліотекарів.

 У місті щодня відкривають двері 22 бібліотеки, в тому числі Міністерства культури – 4, що входять в міську ЦБС.

 Далі йшлося про місію, цілі, функції колективу міської ЦБС в 2017 і 2018 роках. В обговоренні створення позитивного іміджу в марганецькому суспільстві, провідні спеціалісти ЦБС пропонували нову парадигму діяльності бібліотеки в центрі якої – марганчанин та громада міста.

Лідія Пономарьова, директор Марганецької міської ЦБС

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: