Книги в подарунок від Фонду «БІБЛІОТЕЧНА КРАЇНА»

В серпні 2017 року була оголошена акція для бібліотек. Можна було отримати 100 новеньких сучасних книг за сертифікат про завершення навчального курсу.

Треба було обрати на онлайн платформах ВУМ online, Відкритий Університет Майдану та Prometheus будь-який безкоштовний курс, пройти навчання та отримати книжки в подарунок. Сертифікат про пройдений курс мав бути датованим в період 1.09 – 31.10 2017. Будуть визначені 10 переможців-працівників бібліотек, хто найпершим надішле сертифікати. Переможцям будуть надіслані 100 нових книг за сертифікат.

Провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько зацікавилася цією акцією, зареєструвалася на онлайн платформі ВУМ online та успішно пройшла курс «Конституція України: абетка громадянина». Про що отримала сертифікат.

Курс довелося проходити в посиленому темпі, тому що треба було встигнути увійти в десятку переможців. Але це була дуже гарна мотивація для самоосвіти: отримати якісні корисні знання та новенькі книги!

Сьогодні напередодні свята – Всеукраїнського дня бібліотек – книги були доставлені в бібліотеку партнером проекту «Новою поштою».

Відтепер Марганецька бібліотека ім. М. Островського завдяки БФ «Бібліотечна країна» має можливість запропонувати своїм читачам різноманітні новенькі книги на всі смаки та інтереси.

Колектив Марганецької міської центральної бібліотеки ім. М. Островського

щиро дякує Благодійному фонду “Бібліотечна країна” за чудові акції та можливості для бібліотек!!!

Щиро вітаємо Вас зі святом знань та мудрості – Всеукраїнським днем бібліотек!

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: