Семінар бібліотечних працівників міста бібліотек усіх систем та відомств

  18 травня 2017 року в центральній міській бібліотеці ім. М. Островського був проведений семінар бібліотечних працівників міста бібліотек усіх систем та відомств «Бібліотечне краєзнавство – територія великих можливостей».

 Семінар відкрила М.О.Новосьолова, начальник відділу культури виконкому Марганецької міської ради, яка розповіла про роботу закладів культури міста на сучасному етапі.

  З консультацією  «Краєзнавство: робота, досвід та інновації»  виступили директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова.

  З обміном досвіду «Читаючі марганчани: як змінюється склад користувачів у публічній бібліотеці» виступила О.В.Рак, бібліотекар ЦМБ ім. М. Островського.

 Методист Марганецької міької ЦБС І.О.Кандала розповіла і продемонструвала, як користуватися електронним каталогом ЦМБ ім.М.Островського.

  «На підтримку іміджу дитячого читання», з такою темою виступила Л.П.Середіна, бібліотекар міської бібліотеки для дітей.

  Т.Ф.Мархасіна, провідний бібліотекар ЦМБ ім. М. Островського звернула увагу на таку форму роботу, як «Читацька конференція: новий підхід до проведення, або Післямова до проведення 17 травня 2017 року читацької конференції за книгою А.Антоненка «Переправа».

  Огляд українсько-російського літературно-художнього та громадсько-політичного часопису Запорізького краю «Хортиця» за 2015 – 2017 рр. провела  О.К.Поклонська-Горб, бібліотекар БФ №2.

  Про краєзнавчий підхід в Міжнародному skype-проекті «Ми – українці. Я і ти!» розповіла провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Забенько О.В.

Інна Кандала, методист ЦБС

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: