Відкритий перегляд літератури «Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії» в ПЄІ

Пункт європейської інформації “Все про Європу” Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського пропонує користувачам
відкритий перегляд літератури 
«Європейська ідентичність України: 
український культурний простір через призму історії».

На  сучасному етапі розбудови Україна перебуває на етапі пошуку власної  національної ідентичності, ми маємо позбутися статусу своєрідного буфера між Сходом та Заходом. В таких умовах найоптимальнішим вектором розвитку зовнішньополітичних стосунків можна вважати інтеграцію до європейської спільноти і набуття асоційованого, а згодом повноправного членства в ЄС. 
Видання, представлені на відкритому перегляді «Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії», розглядають проблеми й виклики європейської ідентичності українців, що з’являються перед кожним громадянином, національну та культурну різноманітність України в європейському контексті.
В умовах глобалізації сучасного світу інтеграція України до Європейського союзу набуває все більшої актуальності, разом із нею актуальності набуває і формування національної та європейської ідентичностей нашої країни.
Формування європейської ідентичності не означає відмову від національної ідентичності. Гасло Європи «Єдність в різноманітності» не означає повного поглинання української культури і самобутності, воно, зокрема, означає, що європейська ідентичність має враховувати перш за все національні інтереси країни.
Запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотеки ім. М. Островського та скористатися послугами Пункту європейської інформації “Все про Європу”!

 

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: