30-річчя міської Ради ветеранів війни та праці

  17 лютого 2017 року в Марганецькому  Центрі комплексі позашкільної роботи пройшло свято присвячене 30-річчю міської Ради ветеранів війни та праці.

  На свято завітали почесні гості: народний депутат України В. В. Дідич, заступник міського голови Т. В. Платонова; секретар міської Ради І. І. Міняйло; Герой України О. І. Рой; заслужений вчитель України та Почесний громадянин м.Марганця Т. І. Єгорова; заслужений працівник культури України Л. Г. Савченко; голова Благодійного фонду «Майбутнє» С.Касьянов та інші.

  Приємно здивував вокальний ансамбль «Бойові подруги», який діє при міській Раді ветеранів війни та праці незмінно вже 30 років і здобув широке визнання (худ. керівник Л.М.Топчій, муз. керівник  М.Д.Блумбанд).

  В цей святковий,  чудовий день представники ЦМБ ім. М. Островського теж приєдналися до привітань, бо саме з міської Радою ветеранів війни та праці, на чолі з В.І.Чупкіним, провели безліч масових заходів. Саме Рада ветеранів війни та праці є надійним партнером, який допомагає вести велику роботу в місті з патріотичного виховання молоді.

  В теплій, дружній атмосфері всі присутні привітали та побажали ветеранам міцного здоров’я, суспільної поваги й підтримки, вдячних нащадків, незламного духу й високо патріотизму.

В.Фіалковська, бібліотекар читального залу

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: