І пам’ять ожива вогнем пекучих ран

   З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану в ЦМБ ім. М.Островського був оформлений відкритий перегляд літератури «І пам’ять ожива вогнем пекучих ран».

  З документів представлених на відкритому перегляді літератури користувачі бібліотеки мають змогу познайомитись про збройні конфлікти в яких брали участь українці, «гарячі точки» в яких проявили українські військові героїзм, мужність, милосердя під час воєнних конфліктів та загиблих за мирного часу в війнах і збройних конфліктах за рубежем.

  Наші війська відправлялися за межі країни для надання воєнної «інтернаціональної» допомоги лише за офіціального звернення тодішнього керівництва цих країн. Війни були різними, мали різні цілі й завдання, точилися на різних континентах і в різних країнах.

  Афганська війна теж залишиться в наших долях. Це страшна війна, яка велася на чужій території, але на якій гинули наші українські хлопці – їх було майже 16 тисяч. Війна йшла 3340 днів і ночей…

  Імена героїв залишаться у пам’яті народній. Адже життя нині сущих – це продовження життя тих, хто переступив поріг вічності, віддавши своє життя. 

  Минуть століття, приходитимуть у світ нові покоління, але ніколи не померкне подвиг нашого багатостраждального народу. Він несе великий заряд енергії, який служить вихованню справжніх патріотів України.

Вікторія Фіалковська,

бібліотекар читального залу

Попередній запис
Наступний запис
Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: