Виставка-досьє «Історія міста в долях марганчан»

  Колектив ЦМБ ім. М. Островського вітає відому в місті Марганці жінку, члена Національної cпілки журналістів України Тамілу Миколаївну Чепелянську з 70-річним ювілеєм, який вона відзначає 20 січня.

  Саме до цієї події в бібліотеці  була оформлена  виставка-досьє «Історія міста в долях марганчан».

   Працюючи в газеті «Шахтар Марганця» Таміла Миколаївна невтомно і талановито писала історію нашого міста. Нею було написано чимало нарисів про відомих марганчан. Майже в кожному номері газети з 2003 по 2008 роки друкувалися її роботи під рубрикою «На віку, як на довгій ниві», які мали широкий резонанс у читачів. Це нариси про людей, які творили і творять славу нашого рідного міста, серед яких Таміла Миколаївна Чепелянська живе, в яких вчиться, якими захоплюється і для яких б’ється її серце.

   Ми, бібліотечні працівники, дуже вдячні Тамілі Миколаївні за те, що вона така ж завзята, відверта, принципова, активна, а головне дуже любить людей. І всі ці якості Таміла Миколаївна зберегла з юнацького віку, вони допомагають їй триматися на плаву, бути у вирі подій. Ми дуже вдячні Тамілі Миколаївні за багаторічну плідну співпрацю та творчу дружбу.

    Бажаємо нашій любій ювілярці міцного здоров’я, активного творчого та фізичного довголіття, поваги від людей та Божої милості.Шановні друзі ознайомитися з матеріалами виставки-досьє, дізнатися ще більше про творчість Таміли Миколаївни Чепелянської та про долю героїв її нарисів ми вас запрошуємо до ЦМБ ім. М. Островського.

Тетяна Мархасіна, провідний бібліотекар ЦМБ ім. М. Островського

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: