Бібліотека святкує Всеукраїнський день бібліотек

  У святковий день, Всеукраїнський день бібліотек, 30 вересня 2016 року  ЦМБ ім. М. Островського гостинно відчинила свої двері для користувачів.

   Першими в бібліотеку завітали на екскурсію  та бібліотечний урок  за темою «Історія розвитку бібліотечної справи. Найвідоміші бібліотеки світу». учні 9-х класів ЗОШ №11. Учні дізналися, що бібліотека – це інформаційний центр, відображення всесвіту. Вони  мали змогу передивитися відео уривки (підготовлені провідним бібліографом О. В. Забенько) про історію створення перших бібліотек у світі та Київській Русі, про самі великі та самі красиві в світі бібліотеки зараз.   

img_5385  img_5394

  Бібліотекар юнацького абонементу  В. В. Жданова розповіла  учням про найбільші сучасні бібліотеки в Україні та в нашому місті. Вікторія Василівна більш детально зупинилася на  історії створення  ЦМБ ім. М. Островського та познайомила учнів з її структурними підрозділами та сучасним життям бібліотеки.

img_5402

   Далі бібліотекар абонементу О. В. Рак провела бесіду за темою «ЦМБ ім. М. Островського: спектр надання послуг    користувачам бібліотеки». Олена Василівна розповіла, як користуватися абетковим та систематичним каталогами та правила користування бібліотекою.

img_4660

   В Центрі слов’янської писемності та культури  пройшов вечір «Михайло Грушевський – історик і будівничий   нації», присвячений до 150-річчя від дня народження М. Грушевського, українського історика, письменника, громадського і політичного  діяча. Ведуча, бібліотекар ЦМБ ім. М. Островського В. В. Жданова, розповіла молоді про Михайла Сергійовича Грушевського – видатного українського історика, громадського і політичного діяча, голову Української Центральної Ради.

img_5411

img_5417

      На заході були присутні учні ЗОШ №11, які  переглянули презентацію та відеоуривки з документальних фільмів про М. Грушевського, які підготувала провідний бібліограф ЦБС О. В. Забенько.

img_5425

   До заходу бібліотекарями читального залу була оформлена книжкова виставка «Михайло Грушевський – вірний син свого народу».

  Користувачі бібліотеки, які завітали  до вільного доступу до Інтернету  бібліотекарі читальної зали підготували інтерактивну подорож за темою «Бібліотеки міської ЦБС в соціальних мережах».

img_5358

   Особливою увагою користувалася у мешканців міста «Бібліотечна тераса», яка була відкрита на майданчику біля бібліотеки. На майданчику був представлений відкритий перегляд літератури «Творчість письменників незалежної України» за однойменним рекомендаційним бібліографічним покажчиком.

img_5435

    Покажчик був створений для ознайомлення читачів із виданнями, найвідоміших письменників, творчість яких відбувається за часів незалежної України і книги яких представлені в ЦМБ ім. М. Островського.

img_5446

img_5452

img_5457

img_5465

img_5469

img_5502

img_5523

img_5552

img_5557

img_5563

img_5580

img_5594

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: