День партизанської слави

  Щорічно, 22 вересня, згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року   відзначається  День партизанської слави. З цієї нагоди біля меморіального Вічного вогню відбувся мітинг.

img_5270

   День партизанської слави – це пошана тим, хто в суворий військовий час боровся з нацистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

  В цей день з почуттям безмежної подяки й любові, ми віддаємо данину поваги ветеранам, колишнім партизанам  та підпільникам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

img_5318

  На жаль, з кожним роком дедалі більше учасників партизанського руху відходять у вічність. Сьогодні  у нашому місті залишилось вживих двоє партизан – це учасниця бойових дій Ніна Ісаківна Литовченко й інвалід війни Ніна Кіндратівна Ремеженя.

  І в наших серцях, нашій пам’яті назавжди залишаться імена героїв-партизан та підпільників: Володимир  Петрович Осадчий, Микола Кирилович Клочко, Георгій Антонович Шконда, Яків  Васильович Охрамков, Галина Федорівна Крамар, Марія Василівна Ляшенко, Любов Арсентіївна Козирь…

  Згадуючи таких людей і доблесні їхні справи, маємо завжди пам’ятати, що партизанський рух, як і все пов’язане з минулою війною – це вічно жива історична пам’ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати почуття патріотизму.  Ведучі заходу В. В. Фіалковська, бібліотекар Марганецької ЦМБ ім. М. Островського та І. О. Кандала, методист Марганецької міської ЦБС зазначили, що ми, сучасники, про бойові подвиги партизан та підпільників можемо дізнатися,  нажаль, тільки з розповіді їх дітей та онуків, творів літератури та кінофільмів.

img_5271

  З нагоди пам’ятного дня до всіх присутніх звернулась міський голова Олена Анатоліївна Жадько, а також представник Ради ветеранів війни і праці заступник голови міської Ради ветеранів війни та праці, полковник,  кандидат історичних наук, доцент Анатолій Семенович Степанов.

img_5275
img_5285

     Присутні вшанували пам’ять героїв-визволителів хвилиною мовчання.     

  Нікого не оставили байдужими пісні у виконанні вокального ансамблю міської Ради ветеранів війни та праці «Бойові подруги».

img_5287

  Подвиг  партизан назавжди залишиться в наших серцях і вічно служитиме прикладом справжнього патріотизму і надзвичайної мужності! 

   Захід завершився покладанням квітів до Вічного вогню.

img_5297

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попередній запис
Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: