Зустріч трьох поколінь…

    14 вересня 2016 року в міській Раді ветеранів війни та праці відбувся захід «Люди. Місто.», присвячений 78-річчю з Дня народження м. Марганця. Свято  підготували та провели голова міської Ради ветеранів війни та праці В. І Чупкін та його замісник  А. С. Степанов.

img_4732

img_4749

  Свято відкрив виступ маленьких акторів дитячого садка №13 «Берізка» дитячого дошкільного об’єднання.

img_4707    img_4713

  На захід було запрошено три покоління марганчан – це зав. відділом молоді та спорту марганецького міськвиконкому Ю. О. Худяков, заслужений вчитель України; Почесний громадянин м. Марганця Т. І. Єгорова; голова Ради ветеранів МГЗК, Почесний громадянин м. Марганця А. І. Супрун; художник І. О. Барнаш; Почесні громадяни м. Марганця Г. Ф. Столяренко, А. О. Антоненко, Я. В. Мандзій; голова міського об’єднання української Спілки в’язнів – жертв нацизму В. В. Котов;  підполковник, колишній воєнком міста В. П. Долгорук;  Почесний громадянин міста, ветеран Збройних сил  І. Ф. Таран;  директор Марганецького Центру соціального обслуговування  пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, заслужений працівник соціальної сфери І. І. Беркут та інші.

img_4818

img_4667

img_4786

img_4719 img_4733

   Юне покоління марганчан представив актив дитячого самоврядування міста – це були учні з усіх шкіл під керівництвом методиста Комунальної установи «Марганецький міський методичний кабінет» Є. Г. Малишко.

img_4778   img_4683

img_4693

img_4695

    Присутні розповіли про себе, про своє покоління та історію рідного міста, про свої шкільні об’єднання, гуртки,  про досягнення в навчанні та громадському житті.

img_4795

  Ансамбль міської Ради ветеранів війни та праці «Бойові подруги» (худ.керівник Л. М. Топчій, муз.керівник М. Д. Блувбанд) дав концерт для присутніх, були виконані українські народні та сучасні пісні.

img_4811

   Бібліотечні працівники ЦМБ ім. М. Островського: В. В. Фіалковська і О. О. Середіна, оформили книжкову виставку «Рідне місто моє, в мене доля з тобою єдина». Методист ЦБС І. О. Кандала  провела її бібліографічний огляд.

img_4765

  Про історію розвитку бібліотечної справи в м. Марганці з 1944 р. і по сучасний час розповіла директор Марганецької міської ЦБС Л. В. Пономарьова. Лідія Віталіївна привітала усіх присутніх з Днем народження міста, побажала марганчанам здоров’я, щастя, любові до книги, читання і знань.

 

Інна Кандала, методист

 Марганецької міської ЦБС

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: