Перегляд документального фільму “Рейд: сила нескорених” в бібліотеці

24 червня 2016 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбувся перегляд документального фільму «Рейд: сила нескорених».

Бібліотекар читального залу ЦМБ ім. М. Островського Вікторія Фіалковська розповіла, що цей фільм присвячений війні за незалежність і свободу, найгероїчнішій сторінці нашої новітньої історії і сприяє формуванню почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, рідної землі, Української держави.

Присутні в залі підлітки та дорослі не лише мали змогу побачити, а й відчути правдиву історію, сувору розповідь про унікальну операцію українських військових, про кількакілометровий військовий рейд наших мобільних бригад.

    Наприкінці літа, на початку осені 2014 року українські десантники здійснили низку унікальних рейдових операцій. Це дозволило зупинити російську агресію. Українські воїни відкрито демонстрували військову майстерність, мужність, героїзм завдяки якому агресор вимушений був пересісти зі своїх палаючих танків за стіл переговорів.

    Але ж унікальний шанс із втілення мирного плану не реалізований. А стається так через злочинні дії бойовиків. Вони публічно декларують своє небажання підтримувати мирний план взагалі та припинення вогню. За даними ООН на початок 2016 року в зоні АТО кількість загиблих досягла понад 6.8 тисяч осіб, з них 2,3 тисячі осіб військових. Найбільші втрати понесли Дніпропетровська, Київська. Львівська, Житомирська та Волинська області.

Приклад наших воїнів: відстоювати, захищати рідну землю виховує та надихає не одне покоління захисників України. Герої сьогоднішнього документального фільму є безпосередньо учасниками подій. Вони і будуть розповідати нам про найскладніший водночас найгероїчний період в історії України.

Дорога до миру виявилася дещо складнішою, ніж хотілося. Сила та міць Української держави в єдності армії та народу.

В заключному слові бібліотекар звернулася до присутніх, що нашу Батьківщину, нашу Україну зламати не можна. Як птах фенікс, вона відроджується із попелу, стає міцнішою і сильнішою. Не було ще жодної війни, після якої не настав би мир. І ми віримо, впевнені, що скоро на нашу землю прийде довгоочікуваний мир.

Підготували

Ольга Забенько і Вікторія Фіалковська.

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: