Мобільна виставка-імпульс “Книжковий Біг-Бен” прибула в Марганець

IMG_36112016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Вежа Біг-Бен вже давно стала символом як Англії, так і всього англійського. Тому молодіжна секція УБА запросила всіх бажаючих взяти участь у новій мобільній книжковій виставці в межах проекту Секції «Display – кросинг», метою якого є популяризація такого напряму бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, акцентування уваги на розробці її дизайну, сприяння професійному спілкуванню та обміну досвідом з даного питання між фахівцями з метою удосконалення виставкової діяльності бібліотек України, пошуку нових ідей та форм.

IMG_3619

  Виставка «Книжковий Біг-Бен» подорожує бібліотеками всієї України. 23 травня виставка прибула до міста Марганця Дніпропетровської області. Естафету «Display – кросинг» продовжила Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського.

IMG_3604

  Бібліотекарі побудували для користувачів виставку-імпульс «Книжковий Біг-Бен». Відразу ж вона викликала особливий інтерес у відвідувачів бібліотеки.

  Ознайомитися з такою цікавою виставкою прийшли члени євроклубу «Глобус»! Вони не тільки уважно розглядали книги, але й випили смачного англійського чаю та спробували свої сили в шахах, якими так захоплюються англійці!

IMG_3540

  Кожного дня мобільна виставка «Книжковий Біг-Бен» набуває обертів популярності!!!

  Дізнавшись про оформлення в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського мобільної виставки «Книжковий Біг-Бен», до бібліотеки приходить багато відвідувачів. Особливо цікавиться виставкою молодь.

IMG_3573

  Побачити виставку прийшли учні ЗОШ №12. Діти із захопленням розглядали виставку, передивилися всі представлені книжки, фотографувалися біля неї на згадку про чудові моменти в бібліотеці та залишилися біля виставки зіграти декілька партій в шахи.

IMG_3575

Дорослі користувачі також не минають «Книжковий Біг-Бен».

IMG_3560

  Запрошуємо всіх бажаючих завітати до Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського та знайти і для себе щось цікаве на

виставці-імпульс «Книжковий Біг-Бен»!

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: