УКРАЇНА І ЄС – РАЗОМ У МАЙБУТНЄ

    ccd5a33b564a334f514de6ac3afa275f0b36a5fcУ ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

   День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

   20 травня 2016 року в центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбулася інформаційна мозаїка

«Україна і ЄС – разом у майбутнє».

IMG_3185

     Чому святкується день Європи? Рішення щодо відзначення Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.

    Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.

Хода

   Про це та більш детально про Європейський Союз, його  символи, країни-члени  ЄС, про переваги угоди й можливого вступу України до ЄС та багато цікавих фактів розповіла присутнім ведуча заходу Вікторія Василівна Жданова, бібліотекар юнацького абонементу ЦМБ ім. М. Островського.

IMG_3187

IMG_3196

    На День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє! Саме тому, цей день – це  хороша нагода познайомитися з культурою і цінностями європейських країн.

    Відзначити День Європи до бібліотеки завітали учні та викладачі Марганецького професійного ліцею.

IMG_3194

IMG_3188

       На заході були показані цікаві відеосюжети про влаштування ЄС, європейську ідею. Всі із захватом прослухали Гімн ЄС «Ода до радості».  

    Розповівши про пісенний конкурс «Євробачення», ведуча звернула увагу на те, що в цього річному конкурсі перемогу здобула українська співачка Джамала із піснею «1944».

72_main

   Учні мали змогу знову побачити та насолодитися її переможним виступом на «Євробаченні-2016».

  Координатор пункту європейської інформації Ольга Забенько розповіла учням та викладачам про послуги, які надає пункт всім зацікавленим. Презентувала виставку «Європа – наш великий спільний дім» та подарувала листівки-пам’ятки про пункт європейської інформації в бібліотеці ім. М. Островського.

IMG_3211

IMG_3217

IMG_3214

     Презентацію, яка супроводжувала весь захід, та сценарій проведення Дня Європи підготували провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько та бібліотекар ЦМБ ім. М. Островського Вікторія Жданова.

Ольга Забенько, провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС, координатор пункту європейської інформації «Все про Європу».

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: