Відкритий урок англійської мови «Вивчаймо англійську, крокуємо в Європу»

      В Україні триває Рік англійської мови.  Підтримуючи цю кампанію та в рамках діяльності пункту європейської інформації «Все про Європу»,  центральна міська бібліотека ім. М. Островського запланувала ряд заходів.

     15 квітня 2016 року, саме в день народження всесвітньо  відомого англійського поета та драматурга Вільяма Шекспіра в бібліотеці був проведений урок англійської мови.

IMG_1703

     Провела урок вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти Тетяна Сергіївна Макуха для  учнів ЗОШ №2Старшокласники обговорювали життєвий та творчий шлях геніального Шекспіра, який в  своїх творах описував події сучасного  для нього англійського життя.

IMG_1710

IMG_1712

IMG_1722

IMG_1726

IMG_1728

IMG_1732.JPG

IMG_1736

IMG_1740

IMG_1747

IMG_1749.JPG

    Любов і смерть, дружба і зрадництво,  відданість і неправда – головні теми його творів. А найкращі та найбільш відомі п’єси  – це «Отелло», «Король Лір», «Гамлет», «Ромео і Джульєтта».

    Крім п’єс, Шекспір  написав багато інших поетичних творів, які перекладені багатьма мовами і добре відомі в усьому світі. Мільйони людей продовжують захоплюватися творіннями Шекспіра, вони будуть завжди цікаві людям.

    Бібліотека із великим задоволенням надала  для проведення уроку свою затишну, гостинну залу та необхідну апаратуру, а також оформили бібліотечну виставку «William Shakespeare», де була представлена література за темою уроку. Тетяна Сергіївна звернула увагу юнацтва на запропоновані документи, а особливо відмітила рідкісну і цінну книгу творів Шекспіра, яка побачила світ ще в далекому 1903 році в С-Петербургському видавництві Брокгауз-Ефрон.

IMG_1688.JPG

   Від такого незвичайного для бібліотеки заходу задоволення отримали і учні, і вчитель, і бібліотечні працівники, адже так довго, 45 хвилин, в стінах книгозбірні англійська мова ще не лунала.

Підготувала провідний бібліотекар абонементу

Тетяна Мархасіна.

 

 

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: