Міжнародний день театру

   театр 27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів.

     Міжнародний день театру відзначається щорічно з 1962 року. Започаткований у Відні на 9-му конгресі Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО в 1961 році.

  На питання щодо походження театру немає та й не може бути остаточної відповіді, оскільки поняття театрального мистецтва включає в себе надзвичайно велику кількість різноманітних аспектів, кожен із яких зародився як відносно самостійне явище й став частиною цілого лише пізніше.

   Театр, театральне мистецтво, багато століть є для людства, котре вже має у 21 столітті телебачення, Інтернет, 3Д, незмінно улюбленим, особливим, часом загадковим видом мистецтва, без якого ми не уявляємо свого життя.  fdfhgf 

     Театр – це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури.       Усім відомий вислів Уїльяма Шекспіра – «Весь світ – театр, а люди у ньому – актори…» коротко характеризує зв’язок театру з реальним життям.

  Бібліотека ім. М. Островського у Міжнародний день театру щиро вітає всіх театральних діячів, працівників театрів, усіх, чиє життя пов’язане з театральною сферою, з цим прекрасним святом. Від усього серця бажаємо вам натхнення, благодатних умов для розвитку вашого таланту, втілення творчих задумів, для плідної та успішної праці на творчій ниві.

Що «світ — театр», 15394

Ми знаємо не з преси.

Що ми актори —

Теж не новина…

Саме життя для всіх нас

Пише п’єси,

Де кожна дійова особа

Головна!

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: