Збори марганецького осередку журналістів

    25 березня 2016 року у ЦМБ ім. М. Островського пройшли збори марганецького осередку Національної спілки журналістів України. 

IMG_0863

Журналісти є провідниками у величезному потоці інформації. Всі вони різні за віком, за характером, за художньою палітрою, але всіх їх ріднить вміння плідно працювати і пропускати через серце і мозок величезний поток  інформації виконуючи титанічну роботу. Тому кожен з них має своє творче обличчя, свій імідж, свого читача, телеглядача.

IMG_0875

IMG_0873

 Шановні журналісти!

Колектив Марганецької міської ЦБС дуже вдячний редакції міської громадсько-політичній газеті «Шахтар Марганця», «Горняцкий вестник», ТРК «МСТ», спеціалістам відділу інформаційно-медійного забезпечення міської ради (Т. Чуб, О. Мухіну), колективу ТРК “МГОК ТВ  за плідне співробітництво, сумлінну та самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у висвітленні життєдіяльності міста та роботу бібліотек.

IMG_0879    

Бажаємо вам цікавих публікацій, завоювання нових висот – людських сердець, нових творчих успіхів у повсякденній роботі на благо нашого міста, зростання передплатників та нових телепрограм. Сподіваємося, що наша подальша співпраця буде міцною та сприятиме збільшенню висвітлення для марганчан яскравих подій з життя бібліотек.

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: