“Закладинки” – посібник з протидії мові ненависті онлайн через освіту з прав людини

   Це український варіант посібника Ради Європи з протидії мові ненависті через освіту з прав людини «Закладинки» (англ. – Bookmarks). Переклад був ініційований та здійснений молодими активістами Кампанії з протидії мові ненависті в Україні.
   Посібник є інструментом, який призначений зупинити мову ненависті і посилити значення прав людини. Адже слова ненависті можуть призвести до злочинів на ґрунті ненависті в реальному житті, і такі злочини вже зруйнували і забрали життя занадто великої кількості людей.
   Видання є джерелом інформації про засади Загальноєвропейської Кампанії з протидії мові ненависті та збіркою освітніх вправ. Права людини, свобода вираження поглядів, протидія расизму й дискримінації, кіберзалякування, приватність і безпека, Інтернет-грамотність, участь і демократія – це тематики, які висвітлені в книзі.

   Посібник буде корисним для освітян, які працюють як у формальній,так і в неформальній сфері і хочуть розкривати поняття мови ненависті онлайн через призму прав людини. Посібник розрахований на роботу з молоддю від 13 до 18 років, але може бути адаптований і для інших вікових груп.
   Це видання надруковано за підтримки Спільної програми Європейського союзу та Ради Європи “Зміцнення інформаційного суспільства в Україні”.
   Посібник можна переглянути онлайн на сайті Міністерства:

http://www.dsmsu.gov.ua/media/2016/02/08/20/BookmarksEN2016_Book_ua.pdf    та замовити друковане видання заповнивши гул-форму за посиланням: https://goo.gl/R5kgfP

Запрошуємо ознайомитись з посібником Ради Європи з протидії мові ненависті через освіту з прав людини «Закладинки» та іншими електронними виданнями Пункту європейської інформації “Все про Європу”!

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: