Виробнича нарада фахівців Марганецької міської ЦБС

   4 лютого 2016 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбулася виробнича нарада всіх фахівців бібліотек, що входять до складу Марганецької міської централізованої бібліотечної системи. В читальному залі бібліотеки зібралися фахівці ЦМБ ім. М. Островського, міської бібліотеки для дітей, бібліотеки-філіалу №2.

   Нарада розпочала директор міської ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова. Вона розповіла про успіхи та досягнення бібліотек міської ЦБС в минулому 2015 році. Зауважила, на що треба звернути увагу в 2016 році. Побажала всім колегам плідної праці впродовж року, нових досягнень та успіхів в усіх починаннях!

IMG_9744   З методичною консультацією “Комп’ютер – мій друг” виступила провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Валентинівна Забенько.

IMG_9754   Вона розповіла про ресурси бібліотек Марганецької міської ЦБС в Інтернет та про використання можливостей комп’ютерної техніки та мережевих сервісів в роботі бібліотеки.Колеги розглянули здобутки веб-сайту бібліотеки ім. М. Островського, блогів бібліотеки для дітей та бібліотеки-філіалу №2. Ольга Валентинівна висловили свої  зауваження та рекомендації з метою покращення та удосконалення оформлення власних мережевих ресурсів.

IMG_9748   Наприкінці консультації О.В.Забенько ознайомила колег з положенням про регіональне дослідження “Бібліотеки Дніпропетровщини в соціальних мережах”, в якому всі бібліотеки ЦБС беруть участь.

IMG_9751

Advertisements
Попередній запис
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: