Наша преса на всі інтереси

82180_html_m443a88f3Шановні користувачі!

Пропонуємо Вашій увазі періодичні видання, які будуть надходити до центральної міської бібліотеки ім. М. Островського протягом усього 2016 року.

Періодика розрахована на будь-який вік, і кожен читач знайде для себе, щось цікаве та корисне.

 Ласкаво просимо Вас до читального залу ЦМБ ім. М. Островського.

Цікавого й корисного у книгах є доволі, а щоб поповнити ще  більше знань запас – наші журнали і газети ці для Вас!

Изображение 031Місцева газета «Горняцкий вестник». Найбільш  актуальними газеті є рубрики, присвячені працівникам комбінату: «Вести из цехов», «Штрихи к портрету», «Я – бригадир»; а також матеріали про міські події, актуальні інтерв’ю з представниками міської громади.

Изображение 007Місцева газета «Шахтар Марганця» суспільно-політичне видання міста Марганця, присвячене актуальним проблемам суспільної, політичної і культурного життя міста, а також області і всієї України. Наклад газети – 2500 примірників, дні виходу: четвер.

Изображение 005«Бульвар Гордона» – всеукраїнська щотижнева газета. Виходить з 1995 року. Видання публікує історії з життя зірок мистецтва, політики, науки, спорту. У кожному номері виходить інтерв’ю (найчастіше – частинами) Дмитра Гордона з видатними сучасниками.

Изображение 008Газета «Літературна Україна». Висвітлює найпомітніші події суспільного і культурного життя, а про найбільш резонансні й суперечливі друкує аналітичні та публіцистичні статті. Як літературне видання тижневик зорієнтує Вас в широкому книжковому потоці, ознайо­мить з головними видавничими новинками, запропонує відгуки на найпомітніші з них. Газета розповідає про читацькі смаки й пріоритети знаних письменників.

page_1_thumb_large«Українська культура» — один із найстаріших культурологічних журналів в Україні; основні теми — музика, кіно, література, образотворче мистецтво, архітектура, нові медіа, дизайн, фотографія. Видавець — «Національне газетно-журнальне видавництво». Засновником видання виступає Міністерство культури України, яке здійснює його часткове фінансування; також залучаються кошти меценатів.

1352231550_03-11-2012-17

«Українське слово» — громадсько-політичний тижневик. З проголошенням незалежності України Провід ОУН прийняв рішення видавати газету «Українське Слово» на Батьківщині. Після короткого підготовчого періоду 21 листопада 1991 р. у Львові вийшло її перше число. Редактором був Йосип Лось, редакція розміщувалася в будівлі Львівського університету ім. Івана Франка. Наклад першого числа становив 12 тис., другого — 25 тис. Згодом кількість примірників досягла 40 тис. Часопис швидко переріс львівські «рамки» і редакцію перенесли до Києва.

Изображение 013Газета «Сегодня» щоденна російськомовна українська газета про події в Україні та в світі. Архів з 1997р.Вміщує в собі телепрограму українських та інших каналів на тиждень.

Изображение 016Еженедельник «Аргументы недели»позиціонує себе як «газета для всієї родини». Основна тематика газети: політика, економіка, соціальні проблеми, культура та спорт, психологія і здоров’я, сад і город, шоу-бізнес, туризм та подорожі.

Изображение 021«Вісті Придніпров`я»обласна суспільно – політична газета. Найважливіші суспільно-політичні події світу і регіону, діяльність партій, політичних і громадських рухів знаходять об’єктивне відображення в газеті. У кожному номері – інтерв’ю з відомими людьми, ключові події культури і спорту, цікаві матеріали на теми історії, здоров’я, відпочинку, нових технологій, поради читачам з різних питань і т.п.

Изображение 014Газета “Урядовий кур’єр” – щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Засновник – Кабінет Міністрів України. Газета виходить з жовтня 1990 року. “Урядовий кур’єр” оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України,  першою отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів набуває з дня публікації в “Урядовому кур’єрі”.

Изображение 024Вестник «Здоровый Образ Жизни». Видається з 1992 року. Його основу складають матеріали щодо здорового харчування, способу життя, лікування хвороб, у тому числі вважаються важкими, нетрадиційними методами. Крім того, у віснику публікуються матеріали відомих провідних лікарів.

73a7475d-4e6e-11e0-83d7-0025d3ad7baf_73a7475f-4e6e-11e0-83d7-0025d3ad7bafАиФ «Здоровье» щотижнева газета для тих, хто хоче зберегти здоров’я, енергію, бадьорість і душевну рівновагу. У кожному номері: матеріали про новітні відкриття в галузі вітчизняної та зарубіжної медицини, про профілактику і лікування, поради та коментарі провідних лікарів країни, кращі рецепти телепередач про здоров’я, секрети народної медицини. На запитання читачів відповідають лікарі, юристи, зірки театру, кіно, спорту.

product_17551КП В Украиненовини політики, економіки, культури, події та ін. Тести, авторські колонки, обговорення статей, блоги.

0e7684117193«Загадки истории» – унікальний журнал для любителів історії. У кожному випуску відомі письменники, історики та досвідчені журналісти розповідають про знаменитих історичних персонажах, публікують захоплюючі матеріали про найцікавіші події та героїв світової історії: від античних часів до наших днів. Таємниці великих імперій і цивілізацій, долі зниклих скарбів і людей, що змінили світ, секрети спецслужб – все це в щомісячному журналі «Загадки історії».

Изображение 029Журнал “Единственная” – мода і стиль, краса і здоров’я, сім’я, кар’єра, інтерв’ю з зірками, подорожі і спорт, новини культури, рукоділля і оригінальні ідеї для дому та дачі – відображення інтересів жінки, яка читає і любить видання.    Читачка «Единственной» – це успішна, сильна, енергійна жінка, яка вміло будує свою кар’єру, залишаючись прекрасною дружиною і матір’ю, вона піклується про близьких і знаходить час для себе. Періодичність виходу: 1 раз на місяць.

Изображение 027Журнал «Добрые советы». Читати цей журнал можна жінкам і чоловікам, оскільки рубрики його вельми різноманітні. Інформація тут і про кулінарію і про виховання дітей, тематики про здоров’я, юридичних питань, дієтах, дачного садівництву і про багато іншого. Матеріал у журналі подається в різному вигляді – як в порівняно короткому – наприклад невелика замітка, так і у вигляді розгорнутої публікації, де все викладено дуже докладно й прискіпливо, можна сказати з фанатизмом. Великий плюс журналу – це наявність карток з рецептами різних страв які можна збирати і колекціонувати, щоб вони на кухні завжди були під рукою.

%20%20~1

«Шкільна бібліотека». Щомісячний журнал. Засновник і видавець ТОВ «Редакція газети «Позакласний час».   Журнал пропонує матеріали за такими напрямками: творчий портрет бібліотекарів; діяльність бібліотек ПТНЗ; ілюстративні матеріали для виставки у шкільній бібліотеці; бібліотечні уроки; методика, пошук, досвід; масові форми роботи шкільної бібліотеки; сторінка для батьків; виступ бібліотекаря на педагогічній раді; підвищення кваліфікації; хрестоматійні твори діяльності бібліотеки на підтримку читання тощо.

metod_period_02

“Бібліотечна планета”щоквартальний науково-виробничий журнал. Заснований у березні 1998 р. Національною парламентською бібліотекою України.    З 10 листопада 1999 року журнал включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата історичних наук.  Сторінки цього журналу знайомлять читачів з різними статтями, за проблематикою: бібліотекознавство, бібліографознавство, документознавство, книгознавство, інформатика.

1329357291_9-10_2009Журнал «Я, студент». Всеукраїнський молодіжний журнал продовжує радувати своїх читачів інтерв’ю з цікавими, неординарними, успішними і популярними особистостями!

Попередній запис
Наступний запис
Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: