У ЦМБ ім. М. Островського відбувся вебінар

10 грудня 2015 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбувся вебінар на тему «ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ МІН’ЮСТУ».

IMG_9117

До цього вебінару підключилося багато зацікавлених учасників, серед яких була і бібліотека ім. М. Островського. Щоб послухати оголошені теми вебінару в читальному залі бібліотеки зібралися бібліотекарі, представники міського управління юстиції та засобів масової інформації.

IMG_9136

Цей вебінар організувала для бібліотечних працівників, журналістів і всіх зацікавлених громадян Міжнародна благодійна організація “Український освітній центр реформ” у співпраці з Проектом USAID «Справедливе правосуддя» та Міністерством юстиції України.

Лектором вебінару був Євген Демченко. Під час цього заходу лектором були детально розглянуті такі питання: реєстрація на порталі електронних послуг Міністерства юстиції, реєстр речових прав на нерухомість та деякі основи інформаційної безпеки.

IMG_9137

Під час вебінару учасники ознайомилися з перевагами отримання електронних послуг, з переліком доступних реєстрів, навчаться трьом різним способам авторизації на порталі електронних послуг Мін’юсту, дізнаються як і де можна отримати (взяти) цифровий підпис, і, зрештою, як отримати інформацію з Реєстру речових прав на нерухомість за об’єктом і за суб’єктом майнового права.

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: