Пам’ятник марганецькій письменниці Вірі Хвостик

12 грудня 2015 року на Миколаївському цвинтарі відбулося відкриття пам’ятника відомій марганецькій письменниці та журналістці Вірі Павлівні Хвостик.

В цей день біля могили зібралися поети та прозаїки з Марганецького міського літературного об’єднання “Віра”, бібліотекарі Марганецької міської ЦБС, подруги та шанувальники творчості Віри Хвостик.

Ведучим відкриття пам’ятника був Анатолій Олексійович Антоненко, нинішній голова літоб’єднання “Віра”. Саме він за активної підтримки центральної міської бібліотеки ім. М. Островського організував збір коштів на пам’ятник. Багато небайдужих відгукнулося на це прохання. Так, спільними зусиллями марганчан було зібрано необхідну суму. Анатолій Олексійович опікувався процесом встановлення його на могилі Віри Хвостик. Цей пам’ятник – це данина пам’яті про Віру Павлівну, це знак пошани талановитої письменниці, редактора книг марганецьких авторів. Про це говорив Анатолій Антоненко.

Директор Марганецької міської ЦБС Л. В. Пономарьова розповіла про внесок Віри Хвостик в літературне життя міста. Подякувала Анатолію Антоненко за його старання щодо встановлення пам’ятника на могилі Віри Хвостик.

Серед присутніх на кладовищі багато її побратимів, колег та друзів промовили слова вдячності і пошани пам’яті Віри Хвостик. Виступали: Володимир Пугач, Анатолій Мельник, Микола Смірнов, Любов Лопатюк, Володимир Котов, Раїса Лапсарь, Тетяна Кошкіна, Олександр Міхальченко, Таміла Чепелянська. Анатолій Мельник вніс пропозицію подати на розгляд Марганецької міської ради пропозицію щодо перейменування однієї з марганецьких вулиць на честь Віри Хвостик.2Всі присутні пом’янули хвилиною мовчання пам’ять Віри Павлівни Хвостик.3

Більше фото дивіться у фотоальбомі.

Advertisements
Наступний запис
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: