Відкриття пам’ятника марганецький поетесі Вірі Хвостик

2 грудня 2015 року о 10-00 відбудеться урочиста подія для м. Марганця – відкриття пам’ятника відомій марганецькій поетесі, журналістці, редактору більшості книг марганецьких авторівВірі Павлівні Хвостик.

В. Хвостик - КопіяСаме Віра Павлівна стояла у джерел зародження об’єднання поетів, прозаїків та інших творчих марганчан, яке сьогодні існує як Марганецьке міське літературне об’єднання “Віра” (колишня поетична студія “Боян” перейменована на честь Віри Хвостик). Хто з марганецьких письменників не знав Віру Хвостик?! Кожний звертався до неї за порадою, підтримкою, допомогою. В.П.Хвостик стала художнім редактором всіх книг марганецьких авторів, які вийшли друком за її життя. Багатьом поетам вона підказала шлях, навчала творити. Її думку завжди поважали в марганецьких літературних колах.

Вона й сама писала вірші та прозу. Багато шанувальників її творчості не втомлюються дивуватися її надзвичайним талантом та щоразу відкривають нові грані світогляду марганецької письменниці.

Віра Хвостик, на жаль, покинула нас 7 вересня 2013 року.

У вересні 2015 року на черговому засіданні Марганецького міського літературного об’єднання “Віра” всіма його членами було прийнято рішення зібрати кошти на пам’ятник Вірі Хвостик. Марганецька міська бібліотека ім. М. Островського поширила інформацію про збір коштів на пам’ятник. На це прохання відгукнулося багато небайдужих марганчан (пізніше буде поширений поіменний список тих, хто надав кошти на пам’ятник).

2 грудня 2015 року о 10 год. на Миколаївському цвинтарі відбудеться відкриття пам’ятника Вірі Павлівні Хвостик.

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: