Міський міжвідомчий семінар бібліотечних працівників

Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського є методичним центром для всіх бібліотек міста Марганця. Щорічно в стінах ЦМБ ім. М. Островського проходять міські семінари для бібліотекарів Марганця. На них бібліотекарі отримують ґрунтовні методичні консультації, виступають з передовим обміном роботи та пропозиціями щодо покращення роботи бібліотек, впровадження інновацій в практику роботи.

IMG_8526

29 жовтня 2015 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбувся міський міжвідомчий семінар бібліотечних працівників «БІБЛІОТЕКИ МІСТА: СУЧАСНИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ». На семінар зібралися бібліотекарі всіх бібліотек, які працюють в нашому місті, а також шкільні бібліотеки.

Відкрила семінар керуюча справами міськвиконкому Ольга Михайлівна Максименко. Вона розповіла присутнім про розвиток закладів культури міста на сучасному етапі. Вона відзначила важливість роботи бібліотек в м. Марганці, подякувала спеціалістам за чудові масові заходи, участь в міських святах, співпрацю з органами місцевої влади і допомогу в організації цікавого дозвілля в місті та культурного розвитку марганчан.

IMG_8493

О.М.Максименко

На заході отримала Почесну грамоту Дніпропетровської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи в регіоні, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм бібліотекарю бібліотеки для дітей Любов Петрівні Середіній.

IMG_8496

Л.П.Середіна і Л.В.Пономарьова

Подяку відділу культури виконкому Марганецької міської ради було вручено методисту міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Марганецької міської ради Є.Г.Малишко.

IMG_8500

Є.Г.Малишко

За сумлінну, творчу працю були нагороджені подарунками від відділу культури виконкому спеціалісти центральної міської бібліотеки ім. М. Островського: бібліограф ЦБС Ольга Валентинівна Забенько, методист ЦБС Інна Олександрівна Кандала, бібліотекарі Вікторія Валеріївна Фіалковська і Ольга Олександрівна Середіна.

IMG_8520

Вручення подарунку О.О.Середіній

Директор Марганецької міської ЦБС Л. В. Пономарьова привітала всіх учасників семінару та побажали їм плідної, успішної роботи. Вона виступила з аналізом діяльності бібліотек міста з 2010 по 2015 роки. Сьогодні щоденно відкривають двері 23 бібліотеки всіх систем і відомств, в них працюють 46 спеціалістів, які обслуговують більше 44 % марганчан.

IMG_8483

Директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова

Далі методист Марганецької міської ЦБС Інна Олександрівна Кандала окреслила колегам головні завдання бібліотечної роботи на вимогу сучасного суспільства.

IMG_8537

Рекомендує методист. Кандала І.О.

Бібліотекар читального залу ЦМБ ім. М. Островського Вікторія Валеріївна Фіалковська консультувала колег з питань обслуговування користувачів. Вона відзначила сучасні тенденції в практиці роботи бібліотек Марганецької міської ЦБС. Зосередила увагу на найновіших формах переважно масової роботи з користувачами.

Консультація В. В. Фіалковської

Консультація В. В. Фіалковської

Про роботу бібліографа в епоху інформатизації, яка незворотньо набуває стрімких темпів і впливає майже на всі сфери суспільства, проконсультувала Ольга Валентинівна Забенько, бібліограф Марганецької міської ЦБС.

О. В. Забенько

О. В. Забенько

Цікавими та корисними для здійснення професійної діяльності були виступи фахівців з інших бібліотек.

Юлія Олександрівна Подобєдова, заступник директора Марганецької міської ЦБС по роботі з дітьми, завідуюча бібліотекою для дітей, розповіла про сучасні орієнтири бібліотек в обслуговуванні дітей на прикладі досвіду роботи міської бібліотеки для дітей, яка на сьогодні є сучасним інформаційним центром для підростаючих марганчан до 15 років.

Ю. О. Подобєдова

Ю. О. Подобєдова

Про досвід роботи шкільних бібліотек розповіли методист міського методичного кабінету управління освіти Є.Г.Малишко та провідний бібліотекар СШ №2 М. Ф. Грушко. Євгенія Георгіївна поділилася з учасниками семінару надбаннями, досягненнями і задумами на майбутнє в роботі шкільних бібліотекарів. А Маргарита Філіпівна узагальнила передовий досвід шкільних бібліотек міста у напрямку ствердження бібліотек як сучасних шкільних бібліотечно-інформаційних центрів.

М. Ф. Грушко

М. Ф. Грушко

На завершення семінару Л.В.Пономарьова, директор Марганецької міської ЦБС, побажала всім бібліотекарям міцного здоров’я, подальшого професійного зростання, успіхів на шляху пошуку нових форм і методів роботи в бібліотечній справі.

IMG_8486

Семінар завершився на мажорній ноті переглядом музичного відеоролику про бібліотеку ім. М. Островського.

Advertisements
Наступний запис
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: