Бенефіс Юрія Дагаєва

mEXB_JXv8Os

Юрій Федорович Дагаєв – талановитий майстер гри на гітарі, викладач Марганецької музичної школи, поет, виконавець пісень і просто чудова людина.

IMG_7307Дагаев

Юрій Федорович народився 10 вересня 1955 року. Закінчив автодорожній технікум, а пізніше заочно навчався в Московському інституті народної творчості по класу гітари. Служив в армії у Будапешті. А в 1980 році переїхав разом із сім’єю жити до Марганця, де мешкає і по сьогоднішній день. За багато років Марганець став рідним містом для Юрія Дагаєва.
Його сім’я – це дружина Надія Григорівна, дочки Тамара і Анна, син Іван. Дочки подарували Ю.Дагаєву онуків.
В музичній школі маленьких марганчан Юрій Федорович навчає грати на гітарі. Але він не тільки майстер гри на гітарі. Юрій Дагаєв виготовляє гітари і ремонтує їх.

ДагаевIMG_6883

Юрій Федорович пише вірші, пісні, які виконує на різних заходах. Нещодавно він став членом Марганецького міського літературного об’єднання «Віра», на засіданнях якого він не лише читає свої вірші, але й виконує власні пісні під гітару.

IMG_7327Дагаев Сокур

Творчі однодумці Юрія Федорович дуже люблять і цінують за його непересічний талант та творчість. Юрій Дагаєв неодноразово виступав на масових заходах, які проходять в центральній міській бібліотеці ім. М. Островського. Він любить читати, але, як глибоко віруюча людина, вважає своєю улюбленою книжкою Біблію.

Advertisements
Попередній запис
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: