Відбулося чергове засідання Марганецького літературного об’єднання “Віра”

   27 серпня 2015 року в читальному залі центральної міської бібліотеки ім. М. Островського відбулося планове засідання Марганецького міського літературного об’єднання “Віра”. Голова об’єднання Анатолій Олексійович Антоненко зібрав багатьох письменних і творчих людей нашого міста, щоб обмінятися новинами та пропозиціями на майбутнє.

    Літератори обговорювали питання щодо встановлення пам’ятника на могилі відомої марганецької письменниці Віри Павлівни Хвостик. У вересні цього року виповнюється 2 роки як Віри Павлівни не стало серед нас. На честь цієї талановитої поетеси, прозаїка, редактора багатьох книг місцевих авторів, видатної журналістки і було перейменоване літературне об’єднання, яке раніше називалося – поетична студія “Боян”.

   На цьому засідання голова об’єднання “Віра” Анатолій Олексійович розпочав цикл занять щодо правильності складання віршів. Поети розглянули віршовані розміри на прикладі поетичних творів видатних поетів, а потім спробували проаналізувати власні вірші.

В.Х.Пугач, О.М.Багаутдінов, А.О.Антоненко

   Наприкінці засідання митці поділилися новими поезіями. Свої вірші зачитували О.М.Багаутдінов,В.Х.ПугачА.А.Мельник, М.І.Перлє, Л.В.Лопатюк, В.Ф.Обозюк, В.П.Сокур, І.П.Штабенко та ін. Виступаючі отримали від слухачів цінні доречні поради та зауваження щодо покращення своєї поетичної діяльності.

Члени літературного об’єднання “Віра” прийняли до своїх рядів Юрія Федоровича Дагаєва. Він не тільки поет, а ще й композитор і виконавець власних пісень. На засіданні Юрій Федорович зачитав деякі свої вірші та заспівав під гітару власні пісні. За що отримав від присутніх похвальні відгуки.

Час для присутніх у залі пролетів непомітно. Всі були задоволені отриманими знаннями, враженнями та приємним спілкуванням.

В.Ф.Обозюк та Т.О.Кошкіна

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: