Урочисте зібрання Марганецького міського літературного об’єднання “Віра”

24 червня відбулося засідання міського літературного об’єднання «Віра». На цей раз було вирішено провести засідання у незвичайній обстановці – в парку ім. М. Островського.

IMG_6795

На цю зустріч зібралося чимало місцевих поетів та прозаїків, а також прихильників поетичного слова. Захід відкрив голова міського літературного об’єднання «Віра» А. О. Антоненко.

IMG_6791

Він звернувся до присутніх зі словами захоплення чудовою природою та атмосферою високої духовності, яку створили всі члени об’єднання «Віра». Виніс на обговорення пропозицію повторити віршові розміри ямб та хорей.

IMG_6845

Захід готували і вели поетеса Л. В. Лопатюк та прихильниця поетичного слова В. Ф. Обозюк. В підготовці та організації свята брала участь бібліотекар ЦМБ ім. М. Островського О.О.Середіна.
На заході Л.В. Лопатюк розповіла про день літнього сонцестояння та про традицію відзначення свята Івана Купала. Зачитала свій вірш «На Ивана Купала». Привітала всіх колег з літом, зі святом Івана Купала та запросили поділитися гарними поезіями про природу, про літо.
Багато присутніх забажали зачитати вірші.

IMG_6816

Онучка В.Ф.Обозюк, учениця 11 класу СШ № 10 Карина Бура зачитала вірш, який вона уподобала для себе. Сама В. Ф. Обозюк зачитала вірші Лесі Українки та Тараса Шевченка, присвячені природі.

IMG_6819

Равіль Байбурін, історик-краєзнавець, автор кількох історичних книг, виразно та емоційно зачитав уривок з поеми «Руслан и Людмила» О. Пушкіна, а пізніше мудрі поезії Омара Хайяма.

IMG_6832

Письменниця Т.О.Кошкіна поділилася з присутніми віршами О. Пушкіна та М. Лермонтова.

IMG_6840

Т. І. Єгорова продекламувала присутнім декілька віршів про природу та літо.
Щоб урізноманітнити захід, В. Ф. Обозюк залучила бубен, ніби в парку відбувалося купальське магічне дійство.
Багато віршів лунали з уст поетів. Заворожено слухали найкращі поезії у виконанні Л.В.Лопатюк, В.П.Сокур та Г.Д.Євтєєва, І.П.Штабенко, Т.С.Бобрової, В.М.Зотова, Я.І.Должикова, Ю.Т.Третяка.

IMG_6883

На святі лунали пісні у виконанні вчителя музичної школи, поета-пісняра, композитора і виконавця Ю.Ф.Дагаєва.
На завершення святкового зібрання А.О.Антоненко зачитав кілька своїх віршів, подякував всіх, хто прийшов і поділився своїм гарним настроєм та чудовими поетичними творами.

IMG_6919

Літературна еліта нашого міста ще довго спілкувалася між собою. На згадку про таку зустріч всі забажали зробити колективне фото.
Присутні на заході бібліотекар ЦМБ ім. М. Островського В.В.Жданова та бібліограф Марганецької міської ЦБС О.В.Забенько подякували письменникам за такий живильний ковток поетичної творчості.

IMG_6931

Джерело: http://bibl-ostr.ucoz.ua/news/zibrannja_chleniv_miskogo_literaturnogo_ob_39_ednannja_vira_v_parku_im_m_ostrovskogo/2015-06-25-193
Більше фото: http://vk.com/album-55611142_217223396

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: